Altınköy Kına Evi

Altınköy Kına Evi, kına gecenizi unutulmaz bir anıya dönüştürüyor.

En zor vedalardan biridir kına… İçinde hem hüznü hem de neşeyi barındırır… Bu en özel gününüzü, özel olarak tasarlanmış nostaljik bir mekanda unutulmaz anılara dönüştürmeye ne dersiniz? O zaman buyurun Altınköy Kına Evi’ne.

Unutulmaz Bir kına gecesi için Altınköy Kına Evi.

Geleneksel kına türkülerinin ve kına eğlencelerinin tümünün yerine getirildiği kına evinde, gelin adayları düğün öncesinde tüm streslerini atarken, misafirler de gönüllerince eğlenme imkanı buluyor.Profesyonel organizasyon hizmetlerinin tümümün sunulduğu kına töreninde, arzu edilirse geleneksel bindallılar, kına setleri, lezzetli ve zengin yiyecek ve içecek mönüleri hazırlatılıyor. Gelin ve ilelerin hayalleri ve isteklerine göre sunulan hizmetler çeşitlendirilebiliyor.

Nostaljik bir mekan Altınköy’de hayat buldu.

Altındağ Belediyesi, Hamamarkası’na kazandırdığı iki kına evinin ardından, gelen talep üzerine Altınköy Açık Hava Müzesi içerisine üçüncü kına evini de inşa etti. Altınköy Kına Evi, misafirlerine en mutlu günleri öncesinde geleneksel ve çok özel bir gün vaat ediyor. Evin doğal yapısına uygun olarak döşenen iç mekan, ahşap döşemeler ve evin nostaljik dekorasyonu, görenleri hayran bırakıyor.

Konuk Kapasitesi: 120 kişi
Hizmet Verdiği Saatler: Hafatanın 6 günü (Pazartesi Hariç)
Saat: 20:00 – 23:00 arası
İletişim: : Altınköy Açık Hava Müzesi Beşikkaya
Altındağ/ANKARA
Harita için tıklayınız…

Tel: 0.312. 310 73 76 / 0.312 507 00 97
altinkoy_kina_konak