Altındağ Kültür Sarayı

Altındağ Kültür Sarayı tamamlandı

Çinçin Mahallesi’ndeki değişim Altındağ Kültür Sarayı ile doruğa ulaştı. Bölgenin olumsuz imajına son noktayı koyan Altındağ Belediyesi Kültür Sarayı’nı Altındağ’lıların hizmetine açtı.

Saray gibi…

Yaklaşık 1500 kişilik çok amaçlı salonuyla Altındağ’ın gelişimine ayak uyduran kültür sarayı, düğün, nişan, nikâh, sünnet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Selçuklu mimarisine ait esintilerin sunulduğu Altındağ Kültür Sarayı’nda panel, konferans, söyleşi ve seminerler de düzenlenebilecek.

Her şey düşünülmüş

Altındağ Kültür Sarayı’nın girişinde 5 metre yüksekliğinde ve 3 metre çapında özel olarak tasarlanan avize büyük beğeni topluyor. Ankaralı vatandaşların hizmetine sunulan Altındağ Kültür Sarayı’nda 1500 kişiye hizmet veren profesyonel tipte bir de mutfak bulunuyor. Kültür sarayının halıları da özenle seçildi. Yangına karşı dayanıklı, aşınmayan ve hiçbir zehirli gaz üretmeyen özel tasarımlı halılar, davetliler için her şeyin düşünüldüğünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Altındağ Kültür Sarayı’nın girişi de göz alıcı. İki farklı noktadan aşağı inen merdivenler kadar mobilyalar da dikkat çekiyor.

 

Misafirler, Altındağ Kültür Sarayı’nda otopark sıkıntısı da yaşamayacak. Onlarca farklı çiçekle süslenen kültür sarayı, çevre düzenlemesiyle de ilgi odağı. Altındağ Kültür Sarayı’nda temizlik ve hijyen de ön planda gelen unsurlar arasında. Altındağ’ın modern temsilcisi olan söz konusu kültür sarayı, daha şimdiden çok sayıda düğün talebiyle karşı karşıya.

 

Konuk Kapasitesi: 1500 kişilik
Asansör: var
Otopark Araç Kapasitesi: 500 araç
Alan: 8 bin m2 kapalı alan
Gelin Odası: 2 gelin odası
Hizmet Verdiği Saatler: Haftanın 7 günü saat 11:00-23:00 arası
İletişim:
Gültepe Caddesi
(Altındağ İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı)
No: 4  Altındağ / ANKARA
Harita için tıklayınız…
Tel: 50700 96 – 97
Altin Kültür Sarayi