Altın Nikah Sarayı


Altındağ’ın her yönüyle modern bir kent olması için büyük çaba gösteren, açtığı tesislerle dikkatleri üzerine çeken Altındağ Belediyesi, ilçedeki önemli bir eksikliği 8 Mart 2011 tarihinde giderdi. Dünya evine girmeye hazırlanan çiftler için çok özel bir nikah sarayı inşa eden Altındağ Belediyesi, Ankara’daki en görkemli nikahlara ev sahipliği yapmaya başladı.9 bin 295 metrekare alan üzerine kurulan Altın Nikah Sarayı 2 bin 555 metrekare kapalı alanı ve Ankara geleneksel mimari tarzıyla çok özel bir atmosfer sunuyor. 500 kişilik nikah salonu ve 500’er kişilik iki ayrı fuayesiyle evlenecek çiftlere ve ailelerine hizmet veren Altın Nikah Sarayı, 750 araçlık otoparkıyla da rahat bir nefes aldırıyor.

Mutluluk için bir “evet” yeter…

Bir ömür birlikte olacağınız, aynı yastığa baş koyacağınız hayat arkadaşınızı buldunuz. Güzel bir evlenme teklifinin ardından hayatlarınızı birleştirmeye karar verdiniz. O gün her şey muhteşem olmalı.

Yıllarca anlatacağınız, hatıralarınızın en değerli köşesinde yer alacak düğününüzde sevdiklerinizle bir araya geleceksiniz. Peki düğün veya nikahınızı nerede yapacaksınız? Altındağ Belediyesi rüyalarınızı süsleyen nikah merasimi için Altındağ Nikah Salonlarını hizmetinize sunuyor. Mutluluk için Altındağ Nikah Salonlarında bir ‘evet’ yeter…

Altındağ Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü ekibi, nikah ya da düğün organizasyonu olduğu gün,  sabahın erkan saatlerinden en son misafir ayrılana kadar mekanda hazır bulunuyor. En ufak bir aksama olmaması ve organizasyonun kusursuz geçmesi için personel çok büyük özen gösteriyor.

Detaylarla biz ilgilenelim, siz mutluluğu yaşayın.

Ev kurmak, düğün alışverişi, davetiyeler, davetli listesi, balayı planları vs. derken ne kadar da yoruldunuz. Oysa nikahınız sizin kendinizi en özel hissedeceğiniz gün olmalı…

Siz evlilik kararını verdiyseniz, gerisini düşünmeyin. Çünkü biz sizler için en iyisini düşünüyoruz. Kusursuz hizmeti, profesyonel ekibi ve birbirinden görkemli mekanlarıyla Altındağ Belediyesi Nikah Salonları hizmetinizde…

Mutluluğu kusursuz yaşamanız gereken bu süreçte detaylara takılıp yorulmayın. En mutlu gününüzün “en özel gününüz” olmasını istiyor ve hazırlıklarınızı yapmanıza rağmen hala “eksik olan bir şeyler var” diyorsanız gelin, tanışalım. Profesyonel bir ekip ile geri sayım sürecinin her anında yanınızda olan Altındağ Belediyesi, size sadece mutluluk vaat ediyor. Size en özel gününüzü doya doya yaşamak kalıyor.

Davetlileriniz mutlu, siz mutlu…

Nikahınız söz konusu olduğunda sizin mutluluğunuz ve konforunuz kadar davetlilerinizin rahatı da son derece önemlidir. Bazen sizden sonraki nikahın davetlileri erken gelmeyi tercih ettiklerinde kapının önünde oluşan kalabalık çok can sıkıcı olabilir. Onları iyi ağırlamak, rahat etmelerini sağlamak, nikahınızı beklerken bunalmadan konfor içerisinde diğer davetlilerle sohbet etme imkanı sunmak bizim görevimizdir. Bunun için Altın Nikah Sarayı’nda geniş bir fuaye alanı ayrılmıştır. Altın Nikah Sarayı’nda misafirleriniz sizi mutluluk içerisinde görmek için sabırsızlık ve keyifle bekler. Nikah merasiminin ardından gerçekleştirebileceğiniz kokteyl organizasyonu ile nikahınızı daha da özel kılabilirsiniz.

Hayallerinizdeki düğün töreni için tek adres: Altın Nikah Sarayı

Rüyalarınızı süsleyen düğün için özel olarak tasarlanıp dekore edilmiş Altın Nikah Sarayı’nda evlenmek bir ayrıcalıktır. Dillere destan bir nikah merasimi için hazırlanmış Altın Nikah Sarayı’nda sadece kendi masalınızı yaşarsınız. Unutulmaz bir nikah için tüm detayların düşünüldüğü Altın Nikah Sarayı üç boyutlu dekorasyonu, gelin odalarının özel ambiyansı, lezzetli ikramlıkları, geniş fuaye alanları ve otoparkı ile sadece sizin rahatlığınız için tasarlanmış bir tesistir. Altın Nikah Sarayı’nın bir başka özelliği ise nikah töreninin Altındağ Belediyesi web sitesinde canlı olarak yayınlanıyor olması…

 

Gelin odalarında zümrüt, safir, elmas şıklığı…

Elmas Gelin Odasının insanın ruhunu aydınlatan dekorunda, gelinler, adeta elmas pırıltılarını üzerlerinde taşıyor. Elmas kadar saf, elmas kadar ölümsüz, elmas kadar değerli aşkları dile getirdikleri “evet”lerle bu anı ölümsüzleştirmek isteyen çiftler Elmas Gelin Odasından mutluluğa adım atıyor.

 

 

Konuk Kapasitesi: 500 kişilik nikah salonu ve 500’er kişilik 2 ayrı fuaye
Salon Sayısı: 1
Otopark Araç Kapasitesi: 750 araç
Açık Alan: 9.295 m2
Kapalı Alan: 2.555 m2
Gelin Odası: 3 ayrı gelin odası
Hizmet Verdiği Saatler: Haftanın 7 günü saat 09:00-23:00 arası
Opsiyonel: Kokteyl organizasyonu, süsleme hizmeti
İletişim:
Ayçe Sokak No: 9 Ziraat Mahallesi Dışkapı ANKARA
Harita için tıklayınız…
Tel: 0.312. 317 81 81
Fax: 0312. 317 85 86
Altin Nikah Sarayi

Leave a comment